تولید برود

بیش از 36 سال تجربه در صنعت برود

از سال 1986 تا به امروز با دستگاه های دارای آخرین فن آوری با اطمینان و تجربه تولیدات خود را انجام می دهد

تولید گلدوزی

کارخانه های تولید همسان برود به صورت فرامرزی

تولید برود، تولید گلدوزی، تولید بافت، تولید دوخت و تولید نخ در کارخانه های ترکیه و ایران

تولید برود همسان در ترکیه و ایران

شرکت بازرگانی و صنایع نساجی کاپلان برود سهامی خاص که یکی از شرکت های پیشرو در صنعت می باشد، از سوی جناب آقای حسین کاپلان در سال 1986 به منظور تولید برود تأسیس شده است.

از بدو تأسیس تا به امروز با خط مشی تولید نوآورانه و مداوم، کارخانه تولید همسان در زمینه تولید برود، گلدوزی، دوخت، بافت و نخ می باشد که روز به روز در حال توسعه و رشد می باشد. کاپلان برود در کارخانه های ایران و ترکیه خود با بیش از 29.000 مترمربع محیط سرپوشیده، با استفاده از آخرین فن آوری های روز در بسیاری از کشورهای جهان از جمله ایران، روسیه، جمهوری های ترک، افریقای شمالی و کشورهای خاورمیانه صادرات انجام می دهد.

این شرکت واقف به اهمیت برند شدن بوده و در این رابطه سرمایه گذاری های لازم را انجام می دهد. بدین ترتیب در سال 1986 با مارک ®Toliyent تولید برود در صنعت را تبدیل به برند کرد. کاپلان برود محصولات با مارک Toliyent® که در واحد طراحی خود تولید می کند را در فروشگاه و نمایشگاه خود در ترکیه و ایران به مساحت 2.000 مترمربع به مشتریان خود از سراسر دنیا ارائه می نماید.

کاپلان برود با توسعه مداوم، در راستای توسعه فن آوری طیف ماشین آلات خود را همواره به روز کرده و به سرمایه گذاری های خود در زمینه تحقیقات و پژوهش های آرگه ادامه می دهد.

نخ

این شرکت در راستای تجارب بیش از 36 ساله خود تولید نخ را نیز آغاز نموده است و در این رابطه انواع نخ فانتزی مورد استفاده در تولید برود و گلدوزی را نیز تولید می کند.

بافت و دوزندگی

این شرکت با طیف گسترده ای از ماشین آلات و دستگاه های مختلف موفق به تولید با عملکرد بالا شده است، پارچه های بافته شده و تنیده شده را نیز در زیرمجموعه خود تولید می کند.

برود و دوخت

کاپلان برود با در دست داشتن مجموعه غنی از الگوهای مختلف، در زمینه صنعت نساجی کلیه محصولات برود و گلدوزی شده را در زیرمجوعه خود تولید می کند.

تولید

کاپلان برود با استفاده از طیف گسترده دستگاه های خود بسیاری از منسوجات خانگی از جمله پردازش برود، گلدوزی، تور، گلکاری، قلاب بافی، روتختی و پرده استور را در کارخانه خود تولید می کند.

تولید پرده برود
200+ شراکت کار
گلدوزی برود
12+ کشورهای صادرات
صادرات برود
29.000 m² محوطه کارخانه تولید
تولید برود

36 سال در صنعت

kaplan brode
toliyent
برود
ساخت برود
گلدوزی
دوخت
بافت
نخ
توری برود
toliyent برود